צור קשר

צור קשר  

טלפון: 03-5053717; פקס: 03-5053486;
Office@calcalit-rg.co.il;

אדר' קובי בן עטר, מ"מ מנכ"ל וסמנכ"ל פיתוח
Kobby@calcalit-rg.co.il

רו"ח דיויד בלחני, חשב
David@calcalit-rg.co.il

עו"ד אור רז, עוזרת מנכ"ל
Or@calcalit-rg.co.il

אביגיל מויאל, מנהלת חשבונות
Avigail@calcalit-rg.co.il

אלונה ביתן, מזכירה
Alona@calcalit-rg.co.il

קארין קופטב, מזכירה
Karin@calcalit-rg.co.il

 

מנהלת הבורסה:

טל: 03-7718300;

אמנון בוץ, ראש מנהלת הבורסה
M-bursa@calcalit-rg.co.il

אירית קרן, מזכירת מנהלת הבורסה
Bursa@calcalit-rg.co.il

 

טופס "אונליין"  

שם מלא:

כתובת דוא"ל (מייל):

הערות / הצעות / בקשות


captcha